LKS Olimpia Boruszowice - strona nieoficjalna

Kanał TV

Trzeci sezon w A-klasie

• autor: olimpia_futbol, 2014-08-07 07:04

Nowy sezon piłkarski 2014/2015 tuż tuż. Dla naszego zespołu będzie trzecim, w którym Olimpia Boruszowice występuje w klasie. A. Wydaje się, że A klasa w nadchodzącym sezonie będzie naprawdę mocna. Tak więc czeka nas walka od początku rozgrywek, aż po ich zakończenie czyli do czerwca przyszłego roku. Przygotowania do nowego sezonu nasi zawodnicy rozpoczęli 14 lipca. Jak informowaliśmy wcześniej zajęcia odbywały się w Tarnowskich Górach na sztucznym boisku przy MDK Jordan oraz na boisku w Boruszowicach. W tym czasie drużyna rozegrała 4 mecze sparingowe, w których dwa razy wychodziła zwycięsko a dwa razy musiała uznać wyższość rywala.

Niestety okres urlopowy a z tym związane wyjazdy nie pozwoliły na to, żeby w sparingach wzięli udział wszyscy zawodnicy. Jeśli chodzi o ruchy kadrowe to jak wspominaliśmy wcześniej nikt z zawodników nie zdecydował się zmienić klubu, co oczywiście bardzo mocno nas cieszy. Na stałe udało nam się zakontraktować naszego bramkarza Marka Kempy, który dotąd był wypożyczony z ŁKS Łagiewniki. Ta sama sytuacja była z Jankiem Motyką, który dotąd wypożyczony był z zespołu GKS Szombierki. Miło nam poinformować, że do zespołu wracają Sebastian Swat oraz Mateusz Stolka. Doskonale znamy wszyscy ich sportową wartość dlatego bardzo cieszymy się z ich decyzji. Do zespołu dołączą również nasi młodzi wychowankowie, mowa tu o Jakubie Bartyzelu, który jest bramkarzem oraz Karolu Ziobie, który może występować zarówno jako napastnik oraz jako pomocnik. Co ciekawe Karol dołącza do swoich braci Łukasza i Mateusza, tak więc hegemonia rodziny Soblów została w końcu wyparta przez rodzinę Ziob, nie zapominając, że kierownikiem naszego zespołu jest czwarty z braci - Michał. Udało nam się również pozyskać dwóch nowych zawodników. Pierwszym z nich jest Sebastian Kempa, który jest pomocnikiem. Drugim natomiast jest Olivier Stawicki, który może występować w ataku oraz pomocy. Prowadzone były rozmowy jeszcze z dwoma innymi zawodnikami, ale niestety jeden z nich na razie zawiesił swoją grę a drugi zdecydował się grać w innym zespole. Nie udało się również pogodzić obowiązków służbowych z grą w naszej drużynie Bartkowi Bolikowi, z powrotem którego wiązaliśmy duże nadzieje. Być może Bartek zasili nasz zespół w okresie zimowym. Tak jak pisaliśmy wcześniej nowego sezonu nie rozpocznie jeszcze z nami Krzysiek Sobel. Jego rehabilitacja przebiega prawidłowo. Krzysiek biega, pracuje, ale decyzją lekarzy jest jeszcze zbyt wcześnie aby występował w meczach piłkarskich. Trudno, taka jest kolej rzeczy i nic nie da się zrobić. W każdym razie Krzysiu my czekamy, o czym ty dobrze wiesz. Nowym zawodnikom oraz wszystkim pozostałym życzymy jak najlepiej. Wielu zwycięstw, bez kontuzji, dobrych meczów i wielu bramek strzelonych naszym rywalom. Kibiców i sympatyków już teraz zapraszamy na nasze mecze. Pamiętajcie, że jesteście naszym dodatkowym zawodnikiem, że z Wami każde spotkanie nabiera głębszego wyrazu. Bądźcie z nami na każdym meczu.

autor: ~anonim 2014-08-07 16:00:12

avatar A to tylko 2 młodzieżowców jest ?

autor: ~anonim 2014-08-07 22:31:31

avatar Obecnie w kadrze znajduje się sześciu młodzieżowców

autor: ~anonim 2014-08-08 17:09:11

avatar W kadrze można mieć i Ronaldo ale co z tego skoro będzie tylko na papierku

autor: ~anonim 2014-08-09 20:08:05

avatar Z tego co wiem Ronaldo jest graczem Realu więc raczej nie można go mieć

autor: ~anonim 2014-08-10 20:35:31

avatar rodło - olimpia 2:2 (0:2)

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Olimpia BoruszowiceUnia Świerklaniec
LKS Olimpia Boruszowice 1:2 Unia Świerklaniec